Code Center بایگانی مرداد ۱۴۰۲ :: برنامه سالانه و تقویم اجرایی

برنامه سالانه و تقویم اجرایی

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی
مشخصات بلاگ

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی

۵ مطلب در مرداد ۱۴۰۲ ثبت شده است

دانلود پوشه کار معاون آموزشی شامل کلیه فرم ها و صورتجلسات و مواردی که یک معاون آموزشی جهت مستند سازی نیاز دارد را ما در این پکیج تهیه و تدوین کرده ایم بسته معاون آموزشی مدارس ابتدایی 1403 - 1402  این بسته ارزشمند حاوی فایل های word و قابل ویرایش به تعداد 15 صورت جلسه ، 12 ابلاغ ، 12 دعوت نامه ، 6 رضایت نامه + به همراه برنامه سالانه معاونت آموزشی مقطع ابتدایی(27 صفحه) که این موارد ویژه مدیران و معاونین آموزشی دوره ابتدایی میرباشد که این مورد توسط متخصصان تیم وبسایت درسی فایل طراحی شده است

لطفا جهت دانلود فایل ها و فرم های پوشه کار معاون آموزشی مقطع ابتدایی به انتهای مطلب رفته و لبا کلیک روی گزینه خرید و دانلود جهت خرید تا انتها پیش بروید لازم به ذکر است ما به همراه این صورتجلسات و فرم ها یک برنامه سالانه مدون و مرتب معاون آموزشی مقطع دبستان نیز گذاشته ایم که شما معاون آموزشی محترم با خرید پوشه کار معاونت آموزشی بی نیاز از تمامی فرم ها خواهید شد

برنامه سالانه و تقویم اجرایی 27 صفحه word

پوشه کار معاونین آموزشی مقطع ابتدایی مختص پست های مدیریت و معاونت آموزشی می باشد که ما این فایل را تحت عنوان پوشه کار مخصوص معاون آموزشی در سایت قرار داده ایم بسته معاون آموزشی مدارس ابتدایی 1402 – 1403شامل صورت جلسات ، ابلاغ ها ، دعوت نامه ها و رضایت نامه های مورد استفاده معاونین آموزشی در مدارس ابتدایی می باشد که در قالب ورد و با قابلیت ویرایش بسته توسط تیم ما طراحی و تولید شده است

سوال؟؟ من بعد از خرید این بسته چه مواردی را خواهم داشت ؟ در این بسته 15 صورت جلسه ، 12 ابلاغ ، 12 دعوت نامه ، 6 رضایت نامه + به همراه برنامه سالانه معاونت آموزشی مقطع ابتدایی در 45 صفحه می باشد که بلافاصله پس از پرداخت تمامی موارد را دریافت خواهید کرد محتویات این بسته عبارتند از :
15 صورت جلسه : – صورت جلسه اقدام پژوهی – صورت جلسه امتحانات – صورت جلسه بازمانده از تحصیل – صورت جلسه درس پژوهی – صورت جلسه دریافت هزینه کتاب و بیمه – صورت جلسه ستاد ثبت نام – صورت جلسه طرح بوم – صورت جلسه طرح تدبیر – صورت جلسه طرح جابر – صورت جلسه طرح خوانا – صورت جلسه طرح در محضر قرآن – صورت جلسه طرح شهاب – صورت جلسه طرح عید و داستان – صورت جلسه طرح کرامت – صورت جلسه کمیته بازدیدها و اردوها
12 ابلاغ : – ابلاغ اقدام پژوهی – ابلاغ درس پژوهی – ابلاغ ستاد ثبت نام – ابلاغ طرح بوم – ابلاغ سرپرست اردو و بازدید – ابلاغ طرح تدبیر – ابلاغ طرح جابر – ابلاغ طرح خوانا – ابلاغ طرح کرامت – ابلاغ طرح ملی شهاب – ابلاغ عوامل اجرایی امتحانات – ابلاغ مجری طرح عید و داستان
12 دعوت نامه : – دعوت نامه انجمن اولیا حضور کارشناس – دعوت نامه انضباطی – دعوت نامه خیرین – دعوت نامه باز خورد امتحانات – دعوت نامه جلسه عمومی انجمن اولیا – دعوت نامه بهداشتی موی سر – دعوت نامه جلسه مشاوره ای – دعوت نامه مراسم هفته معلم – دعوت نامه مشارکت – دعوت نامه وضعیت درسی – دعوت نامه یادواره شهدا – نامه دریافت پول کتاب
6 رضایت نامه : – رضایت نامه اردو و بازدید – رضایت نامه استخر – رضایت نامه سینما – رضایت نامه بازدید از کتابخانه – رضایت نامه مسابقات ورزشی – رضایت نامه مسابقات
سایر فرم ها : – میثاق نامه طرح در محضر قرآن

فرهنگی گرامی ما مفتخریم که شما وبسایت معتبر طرح و برنامه مدارس راجهت دانلود فایل آموزشی خود انتخاب کرده اید ما هم متعهد به پشتیبانی 24 ساعته و ارائه فایل با کیفیت شما می باشیم.

 

لینک دانلود فایل

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ مرداد ۰۲ ، ۲۳:۴۴
برنامه سالانه
دوشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۲، ۱۱:۴۳ ب.ظ

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش بصورت فایل word و قابل ویرایش که یکی از جدیدترین برنامه های مدیران مدارس می باشد لازم به ذکر است برنامه عملیاتی طرح جهش برای اولین بار در سال 1401-1402 توسط تیم وبسایت درسی فایل در 7 ایتـم برای مدارس ابتدایی-متوسطه اول-متوسطه دوم و هنرستان طراحی شدبا توجه به برنامه عملیاتی طرح جهش کیفیت و عدالت آموزشی که محورهای آن به شرح ذیل می باشد به پیوست فرم مربوطه ارسال می گردد.

۱- توانمندسازی نیروی انسانی ( مدیران ، معاونین ، آموزگاران)
۲- فعالیت ها و برنامه های انگیزه بخشی ویژه ی دانش آموزان و معلمان
۳- فعالیت ها و برنامه های ویژه تقویت رابطه اولیا با مدرسه و جلب مشارکت آن ها
۴- تقویت نقش ارکان و شوراهای مدرسه
۵- ارتقاء نقش گروه های آموزشی و پژوهش سراهای دانش آموزی در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی
۶- تقویت بنیه علمی دانش آموزان به ویژه در دروس هدف
۷- اجرای دقیق فرایند ارزشیابی کیفی-توصیفی و رصد نمودن بازخورد آن در ارتقاء کیفیت آموزشی

مدیران مدارس برنامه های مدرسه خود را بر اساس فعالیت های ارسال شده در هر ۷ محور حداقل یک برنامه تدوین نموده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷ آن را جهت تایید تحویل نمایند . ( مدارس شهر به معاونت آموزش ابتدایی - مدارس روستایی به راهبران مربوطه)

جدول عملیاتی طرح جهش شامل موارد زیر

عنوان عملیات
عنوان برنامه / طرح
اهمیت و ضرورت
تعیین وضع موجود
تعیین وضع مورد انتظار
مراحل اجرا
1- هدف گذاری در مورد کلاس های فوق برنامه
2-تعیین کلاس های فوق برنامه
3-شروع کلاس های فوق برنامه
4-ارزیابی از کلاس های فوق برنامه
سطح اجرای برنامه عملیاتی در مدرسه
شاخص های ارزشیابی فعالیت

طرح جهش یا همان برنامه عملیاتی جهش مدیران مدارس در تعداد 7 آیتم برای مدارس بخشنامه شده که این ایتم ها در یک جدول منظم باید قرار گیرند این ایتم ها به ترتیب عبارتند از:

برگزاری کلاس های فوق برنامه برای دانش آموزان

توانمد سازی نیروی انسانی معاونین و معلمان در مدارس
تقویت رابطه اولیا با مدرسه در مدارس
تقویت بنیه علمی دانش آموزان
استفاده بهینه از ظرفیت ارکان مدرسه
سنجش و ارزشیابی منظم از طریق امتحانات منظ و داخلی و تجزیه و تحلیل امتحانات
ارتقای نقش گروه های آموزشی مدرسه و استفاده بهینه از پژوهش سرا ها
نحوه بررسی فعالیت های انگیزشی دانش آموزان

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش دوره ابتدایی

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش متوسطه اول

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش متوسطه دوم

دانلود برنامه عملیاتی طرح جهش هنرستان

جهت مشاوره و تدوین در تلگرام یا ایتاشماره(09306359679) پیام بدهید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ مرداد ۰۲ ، ۲۳:۴۳
برنامه سالانه
دوشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۲، ۰۱:۱۴ ق.ظ

دانلود سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

دانلود سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه یکی از کاملترین و بروزترین نمونه سوالات ضمن خدمت درباره ساحت های تربیتی در مدرسه شامل 88 سوال چهار جوابی (تست) به همراه پاسخ و در قالب فایل pdf و در 19 صفحه می باشد. نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه از وبسایت درسی فایل آماده دانلود و دریافت می باشد. 

با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مطلب فایل دانلود سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه را به صورت pdf آماده کرده ایم امیدواریم که مورد استفاده تان قرار گیرد و مفید باشد.

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه فرهنگیان چیست؟

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان به منظور ارتقا بیشتر فرهنگیان و معمان برگزار می شود.

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان آن دسته از آموزش است که حین خدمت برگزار می شود و هدف از آن ارتقا سطح دانش و مهارت معلمان و فرهنگیان است.

در ادامه درباره دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اطلاعات بیشتری را آورده ایم. در ایران دانشگاه فرهنگیان، توانمندسازی و ارتقای شایستگی‌های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از طریق آموزش‌های کوتاه‌مدت و تحصیلات تکمیلی را بر عهده دارد.

یک میلیون معلم در آموزش و پرورش نیاز به بهسازی دارند و این کار در دانشگاه فرهنگیان زمینه‌ساز تحول در نظام آموزش و پرورش است.

از دیرباز مراکر تربیت معلم محوری‌ترین پایگاه در امر آموزش و توانمندسازی معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش بوده‌اند.

توسعه مهارت حرفه‌ای و توانمندی‌های علمی و تربیتی معلمان با ارتقای کیفی آموزش‌های ضمن خدمت و برنامه‌ریزی برای روزآمد کردن اطلاعات تخصصی و تحصیلات تکمیلی معلمان متناسب با نیاز آموزش و پرورش جزو سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش است.

این مسئولیت بر عهده مرکز بهسازی منابع انسانی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان است.

معلمان در دوره های ضمن خدمت ثبت نام می کنند و با قبولی در آزمون پایانی این دوره ها رتبه خود را ارتقا می بخشند. ثبت نام کنندگان دوره های محتوای آموزشی دوره را در سامانه LMS.rayadars.com دریافت می نمایند.

هر سال برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره) ۴ مرحله آزمون برگزار می شود و مجموع نمرات کسب شده در طول آزمون های میان دوره‌ای، قسمتی از نمره نهایی را تشکیل خواهند داد، لذا همه فراگیران باید در تمام آزمون ها شرکت نمایند تا بتوانند، نمره کامل دوره را دریافت کنند.

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت فرهنگیان ساحت های تربیتی در مدرسه ۱۴۰۲

اهمیت و ضرورت آموزش ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

پیشرفت و بالندگی هر کشور به انسان‌های آن کشور بستگی دارد و نیروی انسانی کارامد و با دانش است که یک جامعه را بالنده و پیشرفته می‌گرداند.

تحقق توسعه، نیازمند پرورش نیروی انسانی باکیفیت و باصلاحیت است و پیشرفت همه‌جانبه بدون داشتن انسان‌هایی فرهیخته و متدمن ممکن نیست.

فرایند آموزش و به‌سازی از فعالیت‌های ضروری و پیگیر برای تطبیق نیروی انسانی با شرایط متغیر سازمان و محیط می‌باشد و آموزش، ابزاری است که به وسیله فنون و روش‌های مختلف، مدیران را در اداره سازمان‌ها یاری می‌رساند.

ایجاد یک نظام اداری مطلوب و مناسب، تا اندازه زیادی به کمک آموزش و ارتقاء توانمندی‌های نیروی انسانی امکان‌پذیر است.

چیرگی روزافزون انسان بر طبیعت و شناخت و آگاهی از ناشناخته‌ها و پژوهش برای یافتن تکنیک‌ها و ابزارهای جدید به منظور حل مسائل و مشکلات جامعه به ویژه در کشورهای در حال پیشرفت، مسئله آموزش نیروی انسانی را بیش از پیش مهم و مؤثر نموده است.

 

آیا شرکت در دوره‌های ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه فرهنگیان اجباری است؟

شرکت در دوره‌های ضمن خدمت، برای معلمان اجباری نیست. اما برای اینکه در فرآیند سازماندهی سالانۀ معلمان، نتایج بهتری را کسب کنید پیشنهاد می‌کنیم که در برخی از دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان ثبت نام کنید.

همچنین برای ارزشیابی سالانۀ معلمان و همچنین شرکت در طرح رتبه بندی معلمان، به شرکت دوره‌های ضمن خدمت نیاز خواهید داشت.

به طور خلاصه می‌توان گفت، شرکت در دوره‌های ضمن‌خدمت فرهنگیان اجباری نیست. اما عدم حضور در این دوره‌ها و یا عدم قبولی در آزمون‌های ضمن خدمت، منجر به از دست دادن برخی امتیازها می‌شود

مزایای شرکت در دوره‌های متنوع ضمن خدمت فرهنگیان ساحت های تربیتی در مدرسه

همان طور که در قسمت قبل هم اشاره کردیم شرکت در آموزش‌های ضمن خدمت فرهنگیان برای این عزیزان مزایای بسیاری دارد و بسیاری از موسسات نیز به منظور کسب درآمد از این طریق به دنبال انجام دوره های ضمن خدمت هستند.

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

در این بخش به برخی از مزایای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اشاره می‌کنیم. کسب حد نصاب لازم در آزمون‌دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان (حداقل ۴۰ ساعت در سال)، امکان حضور در ارزشیابی سالانه را برای معلم فراهم می‌کند.

شرکت در این دوره‌ها باعث می‌شود معلم در فرآیند سازماندهی سالانه و جابجایی و نقل و انتقالات، نتایج بهتری را کسب کند.

یکی از شرایط اعمال رتبه‌بندی معلمان شرکت در دوره‌های ضمن خدمت است.

به عنوان مثال، معلمان برای کسب رتبه ۱، به ۱۲۰ ساعت دوره ضمن خدمت و برای کسب رتبۀ ۲، به ۱۸۰ ساعت دورۀ ضمن خدمت نیاز دارند.

از دیگر مزایای شرکت در دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان، افزایش حقوق معلمان بعد از کسب ۵۰۰ امتیاز است. همجنین گذراندن این دوره‌ها در فرآیند کسب پست‌های مدیریتی در مدارس و آموزش و پرورش، تأثیر مثبتی خواهند داشت.

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

تأثیر شرکت در دوره ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه در افزایش حقوق معلمان

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، یکی از مزایای شرکت در دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان، افزایش حقوق معلمان است.

اگرچه که هدف اصلی برگزاری دوره‌های ضمن خدمت، افزایش دانش و مهارت فرهنگیان است، اما برخی از معلمان به منظور افزایش حقوق خود در این دوره‌ها شرکت می‌کنند.

در صورتی که شما هم جزو این دسته از معلمان هستید، لازم است بدانید هر ساعت ضمن خدمت، نیم امتیاز دارد. بنابراین برای کسب ۵۰۰ امتیاز، به گذراندن ۱۰۰۰ ساعت دورۀ ضمن خدمت نیاز خواهید داشت.

این افزایش حقوق، بر اساس رتبۀ معلم، بین ۱۵۰ تا ۳۸۰ هزار تومان خواهد بود، که البته مبلغ بسیار ناچیزی است. به این دسته از معلمان پیشنهاد می‌کنیم که از روش‌های دیگری برای افزایش حقوق خود استفاده کنند.

یکی از این روش‌ها کسب درآمد از تدریس خصوصی است. درآمد تدریس خصوصی می‌تواند به مراتب بیشتر از تدریس در مدارس و حتی دانشگاه‌ها باشد. همۀ ما، معلمان خصوصی بسیاری را می‌شناسیم که درآمد ماهانۀ آن‌ها از درآمد یک عضو هیأت علمی دانشگاه ‌نیز بیشتر است.

 

سوال های ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه جدید

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

✔️دوره ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه مدارس غیر انتفاعی چیست؟

✔️دوره ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی آن دسته از آموزش است که حین خدمت برگزار می شود و هدف از آن ارتقا سطح دانش و مهارت معلمان و فرهنگیان است.

✔️مزیت دوره ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی چیست؟

✔️تاثیر مثبت در ارزشیابی سالانه فرهنگیان، رتبه بندی آنها می شود. ارزشیابی سالانه، ملاک و مرجعی برای سازماندهی، امتیازبندی، رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان و کارکنان آموزش و پرورش است.

✔️دوره ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی چگونه برگزار می شود؟

✔️دوره ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه مدارس غیر انتفاعی هر سال برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره) در ۴ مرحله آزمون برگزار می شود و مجموع نمرات کسب شده در طول آزمون های میان دوره‌ای، قسمتی از نمره نهایی را تشکیل خواهند داد، لذا همه فراگیران باید در تمام آزمون ها شرکت نمایند تا بتوانند، نمره کامل دوره را دریافت کنند.

✔️سامانه دوره ضمن خدمت مدارس غیر انتفاعی کدام سامانه است؟

✔️سامانه دوره ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه مدارس غیر انتفاعی جدیدا سامانه جدید و مجزایی طراحی شده است که ویژه دبیران، معلمان و کادر اموزشی این مدارس است. افراد متقاضی ثبت نام در دوره های ضمن خدمت، باید پس از مراجعه به این سامانه برای خود نام کاربری ایجاد کنند و پس از ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور ، به عنوان فراگیر وارد سامانه شده و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

 

دانلود فایل نمونه سوالات ضمن خدمت ساحت های تربیتی در مدرسه

لینک دانلود فایل

لینک دانلود فایل

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ مرداد ۰۲ ، ۰۱:۱۴
برنامه سالانه
يكشنبه, ۱۵ مرداد ۱۴۰۲، ۱۲:۲۳ ق.ظ

دانلود برنامه سالانه مدیر دبستان سال 1402-1403

دانلود برنامه سالانه مدیر ابتدایی بصورت فایل word و قابل ویرایش متناسب با سال تحصیلی1403-1402  با قابلیت ویرایش دلخواه مختص مدیران و مدیر آموزگارانی که به دنبال خرید و دانلود برنامه سالانه مدیر مدرسه ابتدایی هستند در نظر گرفته شده است توجه داشته باشید فقط تیم وبسایت درسی فایل متخصص تدوین انواع برنامه سالانه و تقویم اجرایی در بستر فضای مجازی می باشندبرنامه سالانه و تقویم اجرایی در مقطع ابتدایی یکی از مهمترین نیازمندی های هر مدیر مدرسعه ای می باشد با توجه به اینکه در گروه تلگرامی و ایتای مدیران کشور سوالات زیادی در این رابطه پرسیده می شود لازم به توضیح است که مدیر و معاونین یک مدرسه بدون برنامه سالانه و تقویم اجرایی نمی توانند مستند سازی و برنامه ریزی درستی برای اداره مدرسه و پاسخگویی به بازدید های آتی از طرف مسئولان آموزش و پرورش باشند

لینک دانلود فایل

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ مرداد ۰۲ ، ۰۰:۲۳
برنامه سالانه

سوالات خورشید پنهان محور مهارت های فردی و اجتماعی (تفکر انتقادی)

سوالات ضمن خدمت خورشید پنهان محور مهارت های فردی و اجتماعی (تفکر انتقادی)
فرمت فایل PDF قابل سرچ
تعداد سوالات 140 سوال
همراه با پاسخنامه

لینک دانلود فایل

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ مرداد ۰۲ ، ۲۳:۴۰
برنامه سالانه